KWOTA AKTUALNIE ZEBRANA :

52 086,69 zł

Rekord zbiórki został pobity! Dziękujemy serdecznie wszystkim za wsparcie i okazaną pomoc :)

Do 6. grudnia jest jeszcze troszkę czasu, ale Politechniczny Mikołaj już rusza z akcją, żeby zdążyć na czas!

W ubiegłym roku udało nam się zebrać magiczną kwotę 48 844, 16 zł. Pozwoliło to nam podarować wielu dzieciom wymarzone prezenty, które opisały w listach do Politechnicznego Mikołaja.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za wzięcie udziału w poprzednich edycjach, za każdą złotówkę wrzuconą do puszki, a także za pomoc Mikołajkowym Wolontariuszom oraz zaprzyjaźnionym firmom i instytucjom — dzięki Waszej pomocy uśmiech zagościł na twarzach ponad 200 dzieci.

W tym roku wybija okrągła 30. rocznica działalności, z tej okazji mocno się postaramy o poszerzenie naszej akcji i szczególnie gorąco prosimy po raz kolejny o wsparcie w walce o pobicie rekordu kwesty!

Poczujcie w sobie moc Mikołaja i poszukujcie naszych wolontariuszów w Krakowie w dniach od 15. listopada - 6. grudnia.

Zespół Politechnicznego Mikołaja